ציטה ישראל


הצהרת פרטיות

אתר Speedcheetah.co.il פועלת מתוך מחויבות להגן על פרטיותך. ניתן לבקר ברוב הדפים באתר שלנו מבלי לספק לנו מידע אישי, אך לעתים דרוש לנו מידע כדי לספק את השירותים שאתה מבקש, והצהרת פרטיות זו מסבירה את האיסוף והשימוש בנתונים במקרים אלה. הצהרת פרטיות זו חלה על Speedcheetah.co.il; היא אינה חלה על אתרים, מוצרים או שירותים מקוונים או לא מקוונים אחרים של Speedcheetah.co.il. נא קרא את הצהרת הפרטיות המלאה של Speedcheetah.co.il.
איסוף המידע האישי שלך

בעת הצורך, אנו נבקש ממך מידע המאפשר זיהוי אישי שלך (מידע אישי) או מאפשר לנו ליצור איתך קשר. באופן כללי, מידע זה נדרש כאשר אתה נרשם לפני כניסה לתחרות, הזמנת עלוני מידע בדואר אלקטרוני, הצטרפות לפורום מועדף שהגישה אליו מוגבלת, הרשמה לאירוע או הדרכה, או בעת רכישה ו/או רישום של מוצרי Speedcheetah . מידע אישי הנאסף על-ידי Speedcheetah.co.il מוגבל לעתים קרובות לכתובת דואר אלקטרוני, שפה, מדינה או מיקום, אך עשוי לכלול מידע נוסף כאשר הדבר דרוש כדי לספק את השירות המבוקש. לדוגמה: אם תבחר שירות או עסקה המצריכים תשלום, כגון ביצוע רכישה, נבקש מידע אישי הדרוש להגשת חשבון ו/או למשלוח, כגון: שם, כתובת, מספר טלפון ומספר כרטיס אשראי. כלי סטנדרטי אוסף גם מידע אוטומטי אודות הדפים בהם מבקרים הלקוחות שלנו באתר שלנו. נתוני הביקורים באתר ניתנים לזיהוי רק באמצעות מספר זיהוי ייחודי, והם לעולם אינם מקושרים למידע אישי אלא אם המשתמש מסכים לכך כמתואר להלן. לפי זה אנו מודעים למדורים הכי מבוקשים ועל פי זה נוכל לפתח את האתר. כאשר אתה נכנס לאתר זה תתבקש להזדהות או ספק את כתובת הדואר האלקטרוני שלך וסיסמה כדי להיכנס. אותה כניסה מאפשרת לך לקבל גישה לשירותים רבים אחרים המשתתפים באתר שלנו
שימוש במידע האישי שלך

אנו משתמשים במידע האישי שלך למטרות הבאות: o לוודא שהאתר שלנו רלבנטי לצרכיך. o לספק שירותים, כגון עלוני מידע, אירועים או הדרכה שאתה מבקש או רוכש. o לעזור לנו ליצור ולפרסם את התוכן הרלבנטי ביותר עבורך. o להודיע לך על שדרוגי מוצרים, הצעות מיוחדות, מידע מעודכן ושירותים חדשים אחרים שלנו. o לאפשר לך לקבל גישה לאזורים באתר שלנו שהכניסה אליהם מוגבלת, אם הדבר מתאים. אנו עשויים למזג נתונים של ביקורים באתר עם מידע כללי אנונימי (למטרות מחקר לדוגמא), וייתכן שנשתמש במידע זה באופן מצטבר כדי לספק תוכן רלבנטי יותר. באזורים מסוימים בSpeedcheetah.co.il- שהגישה אליהם מוגבלת, נשלב, באישורך, נתונים של ביקורים באתר עם המידע האישי שלך כדי לספק לך תוכן מותאם אישית. אם תסרב לאשר זאת, לא נספק לך שירות מותאם אישית ולא נמזג את המידע האישי שלך עם נתוני ביקורים באתר. מדי פעם אנו שוכרים את שירותיהן של חברות אחרות כדי לספק שירותים מוגבלים בשמנו, כולל אריזה, דיוור ואספקה של רכישות, מתן תשובות לשאלות הלקוחות אודות מוצרים או שירותים, שליחת דואר רגיל ועיבוד של רישום לאירועים. אנו מספקים לחברות אלה רק את המידע הדרוש להן למתן השירות, ונאסר עליהן להשתמש במידע זה לכל מטרה אחרת. Speedcheetah עשויה לחשוף את המידע האישי שלך אם הדבר נדרש ממנה לפי חוק או מתוך אמונה בתום לב שפעולה זו דרושה לשם: (א) ציות לדרישות החוק או היענות להליך משפטי כנגד Speedcheetah או האתר; (ב) שמירה והגנה על הזכויות או הקניין של Speedcheetah ושל משפחת אתרי האינטרנט שלה, או (ג) פעולה בנסיבות דחופות כדי להגן על הביטחון האישי של עובדי Speedcheetah, של המשתמשים במוצרים או בשירותים של לגונה או של הציבור הרחב.
שליטה על המידע האישי שלך

כאשר אתה נרשם או נותן לנו מידע אישי בדרך אחרת,Speedcheetah.co.il לא ישתף מידע זה עם גורמים חיצוניים ללא אישורך, למעט המספר המוגבל של מקרים יוצאים מן הכלל שפורטו לעיל. מידע זה ישמש רק למטרות שצוינו לעיל. Speedcheetah עשוי לשלוח דואר אלקטרוני תקופתי כדי לדווח לך על נושאי שירותים טכניים או מבצעים הקשורים למוצר או שירות שביקשת, או כדי לאשר שביקשת מוצר או שירות. לא תוכל לבחור לבטל את ההרשמה לדואר זה, מכיוון שהוא נחשב לחלק חיוני של השירות שבחרת.
Back
כתובת האייפי שלך 3.236.107.249
Copyright © 2022 ציטה ישראל. Powered by Zen Cart